У пресслужбі міністерства закордонних справ Молдови кажуть, що це пообіцяв посол України Марк Шевченко. Український дипломат 22 лютого зустрічався з виконувачем обов'язків прем'єр-міністра Молдови Ауреліо Чокоєм.

Читайте також Жителі Придністров'я – повноцінні громадяни Молдови, – Санду про врегулювання конфлікту

Зустріч посла України та керівника уряду Молдови: підсумки

Чокой та Шевченко підтвердили готовність обох країн до продовження плідного діалогу країн. Також зачепили актуальні питання співпраці на державному кордоні, торгово-економічного партнерства та реалізації інфраструктурних проєктів.

Під час розмови, як кажуть у Молдові, Україна "підтвердила домовленості щодо допуску з 1 вересня до міжнародного дорожнього руху автомобілів із придністровського регіону".

  • Мовиться про те, що через український кордон пропускати повинні тільки ті автомобілі, які "мають номерні знаки встановленого зразка з наклейкою "MD", зареєстровані відповідно до законодавства Республіки Молдова".

Зареєструвати автомобілі мешканці молдовського регіону Придністров'я з 1 вересня 2018 року можуть у спеціально відкритих пунктах. Як пише "Європейська правда", відтоді таких реєстрацій відбулося понад 4 тисячі.

Важливо знати Криваве протистояння у Молдові: історія "замороженого" конфлікту у Придністров'ї та вплив Росії