Під час зустрічі обговорювалися спільні логістичні проєкти, зокрема шляхи вирішення паливної кризи в Україні. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури.

Читайте також Росіяни знищили 200 виробничих баз українських дорожників: грабували і трощили

Очільник міністерства зазначив, що між Україною та Польщею вже досягнуто домовленості щодо бездозвільного руху перевізників пального. Також у співпраці з США Україна готова працювати над підвищенням ефективності роботи автомобільних та залізничних пунктів пропуску на західних кордонах.

Наразі наше головне завдання – підтримка та розвиток спільних логістичних проєктів, залучення коштів на відновлення українських міст та об’єктів інфраструктури. Сполучені Штати Америки – надійний друг України в боротьбі за вільне майбутнє,
– наголосив Кубраков.

Також на зустрічі сторони обговорили питання створення та розвитку нових шляхів експорту зерна на зовнішні ринки, де відсутність української аграрної продукції вже створює продовольчу кризу.

В цьому контексті особливу увагу приділено деблокаді портів в Одеському регіоні та залученню ООН до системного вирішення цієї проблеми,
– сказав міністр.

Крім того, під час переговорів йшла мова про посилення санкцій проти держави-терориста Росії та закриття усіх лазівок для їх уникнення.

Нагадаємо, раніше Кубраков розповів, що окупанти за період повномасштабної війни завдали збитків цивільній інфраструктурі України на 90 мільярдів доларів.

Вас може зацікавити – Укрпошта випустить марку, присвячену перемозі Kalush на Євробаченні-2022: відео