Аби літаки дійсно полетіли, до того часу в Україні має зберігатися позитивна динаміка щодо захворюваності на COVID-19. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Ryanair відновить половину маршрутів з України: список

Міністр наголосив, що людина, яка повертається в Україну, обов'язково повинна піти на двотижневу обсервацію або самоізоляцію – встановивши у себе програму Дій вдома".

"Якщо ви хочете виїхати у Білорусь чи у країни ЄС автомобілем, ви можете це робити – на сьогодні не існує жодних обмежень. Якщо ми говоримо про авіасполучення, то згідно з планом пом'якшення карантину, воно відновлюється з 15 червня", – підкреслив він.

Авіаперевезення під час карантину в Україні: основне

  • Авіасполучення в Україні закрили ще 17 березня. Але упродовж карантину виконувалися чартерні рейси, які повертали українців додому із різних куточків світу.
  • Окрім того, за спецумовами Україна виконує рейси із доставки заробітчан в Європу. Такі рейси вже відбулися в Лондон, Відень, Гельсінкі та Франкфурт.
  • Рішення про відновлення польотів має ухвалити Кабінет Міністрів. Саме це узаконить діяльність авіаперевізників та відкриє авіапростір.