Про це заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє прес-служба ГПУ.

За його словами, інформація з цього приводу надійшла до правоохоронних органів України наприкінці квітня. При цьому органи Інтерполу попередили про конфіденційність наданої інформації і заборону розголошення її деталей.

Читайте також: Більше не в Ростові: в ГПУ знають, де тепер шукати Януковича

Горбатюк зазначив, що прийняття такого рішення Інтерполом мотивоване саме наявними недоліками українського законодавства щодо обрання запобіжного заходу щодо розшукуваних осіб та статусу підозрюваного.

"На сьогодні висновки Інтерполу опрацьовуються, за наслідками чого буде прийняте рішення щодо подальших дій і, зокрема, можливого внесення змін до діючого законодавства,
– мовиться у повідомленні ГПУ.

Горбатюк також наголосив, що зняття з міжнародного розшуку Януковича трапилося не через недоліки слідства чи допущені порушення слідчими органами.

Нагадаємо, 3 травня стало відомо, що Інтерпол документально підтвердив, що зняв з розшуку екс-президента України Віктора Януковича та його сина Олександра.