Про це повідомив начальник Генштабу ЗСУ генерал армії Віктор Муженко, інформує прес-служба ЗСУ.

Читайте також: Військові навчання Росії в Білорусі: в ЗСУ припустили прорив бійців до Калінінградської області

Він анонсував, що на вересень в українських військових заплановано одразу декілька командно-штабних навчань із залученням військ та оперативних резервів, головним з яких стане стратегічний вишкіл під назвою "Непохитна стійкість-2017".

З 12 до 15 вересня буде проведено стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління "Непохитна стійкість-2017",
– уточнив Муженко.

Він пояснив, що метою таких навчань є нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами під час перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій.

"Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ. Крім того, буде проведено тренування сил і засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони", – наголосив генерал армії.

Нагадаємо, на середину вересня Росія у Білорусі запланувала провести масштабні військові навчання "Захід-2017". Аналітики застерігають, що ці навчання можуть стати своєрідним "троянським конем" для країн ЄС та НАТО.