Про це під час телефонної розмови домовилися український прем’єр-міністр Денис Шмигаль та посол Китаю в Україні Фан Сяньжун.

Зверніть увагу У найближчі дві доби в Україну прибуде допомога з Китаю, – Зеленський

За словами Шмигаля, уряд готується до можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Тому прем’єр попросив у дипломата практичної допомоги в подоланні хвороби.

Китай люб’язно погодився зробити прямий телеміст, щоб китайські лікарі змогли поділитися власним досвідом з нашими медпрацівниками та вірусологами,
– написав Шмигаль.

Проведення телемоста заплановане на 24 березня.

До слова, у Китаї, звідки розпочався спалах коронавірусу, епідемія пішла на спад. Впродовж 20 березня там зафіксували 41 випадок зараження.

Основне про коронавірус в Україні

  • Станом на 19 березня лабораторно підтвердили 41 випадок зараження коронавірусом. Три з них – летальні.
  • З 12 березня в Україні ввели загальнонаціональний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме щонайменше до 3 квітня.
  • Держава 16 березня закрила свої кордони для іноземців, а з 17 березня припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення.
  • Усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе не працюють на час карантину. Винятки – аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки, страхові компанії. У Житомирській, Чернівецькій та Київській областях ввели режим надзвичайної ситуації.

коронавірус
Де можна зробити тест на коронавірус / Інфографіка 24 каналу