Відповідне звернення опубліковане на сайті Представництва України при Європейському Союзі.

Єлісєєв у демарші на адресу Верховного представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріки Могеріні закликав дати рішучу оцінку загостренню ситуації на сході України, а також фактичній відмові бойовиків від виконання мінських домовленостей.

Цей терористичний акт став черговим злочином проти людяності у спіралі трагічних подій останніх тижнів поряд із загибеллю десятків мирних жителів у Донецьку та під Волновахою. Те, що відбулося сьогодні, є яскравим доказом необхідності визнання так званих ДНР та ЛНР терористичними організаціями,
— зазначив Єлісєєв.

За словами українського дипломата, зараз настав час поєднати зусилля міжнародного співтовариства, у т.ч. Європейського Союзу, щоб припинити ці терористичні акти.

Ми закликаємо Європейський Союз скликати позачергове засідання Ради ЄС у закордонних справах та вжити рішучих упереджувальних заходів у відповідності до положень численних Висновків Ради ЄС,
— додав Єлісєєв.

Нагадаємо, у зв'язку зі сьогоднішнім обстрілом Маріуполя глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні закликала Москву припинити підтримку проросійських сепаратистів на сході України.