Про це Лагард заявила у неділю, 6 вересня, у Києві на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Глави держави.

Я дуже вражена тим прогресом, якого вдалось досягти за останні кілька місяців. Україна здивувала світ, досягнувши того, що вона змогла досягти за такий короткий час,
— сказала вона.

За словами Лагард, у надзвичайно складних умовах Києву вдалося досягти макроекономічної стабілізації, а також втримати на плаву економіку, яка почала демонструвати ознаки росту. Директор МВФ також відзначила успіхи української влади в стабілізації валютного ринку, реформи в банківському секторі, а також досягнення успіху у процесі реструктуризації боргових зобов'язань.

Водночас Лагард наголосила, що важливим моментом є досягнення порозуміння між владою, яка проводить реформи, і громадянами та пояснення суті реформ населенню.

Нагадаємо, Україна вже отримала два транші від Міжнародного валютного фонду в рамках програми розширеного фінансування, однак ця сума становить лише 38% від загального обсягу допомоги.