Відомо, що благодійну ініціативу мережа мультимаркетів "Аврора" запустила спільно з фондом компетентної допомоги армії "Повернись живим" та агенцією лояльності "Art Nation Loyalty". Гроші, зібрані завдяки проєкту "Козаки та Аврора", передадуть для закупівлі дронів для ЗСУ.

Дивіться також 8-річний українець зі Львова зібрав понад 1 мільйон гривень для ЗСУ

Ми віримо, що завдяки підтримці наших клієнтів ця ідея втілиться в реальність і українські козаки на Сході і Півдні України матимуть додаткову перевагу над ворогом,
– розповіли в "Аврорі".

Унікальна колекція фішок "Козаки та Аврора"

Щоб досягти мети, було створено унікальну колекцію фішок з супергероями – це всім відомі козаки Грай, Око і Тур, до яких приєдналася також смілива козачка Аврора.

Благодійна акція "Козаки та Аврора" / Фото мережі "Аврора"

Кожен персонаж має 4 втілення, еволюціонуючи разом з Україною. Колекція представляє 4 епохи. Той, хто придбає усі 24 фішки, зможе зберігати їх у спеціальному стилізованому альбомі, грати з друзями або дарувати.

Колекція підкреслює, що всі українці – козацького роду, і показує еволюцію захисників від 1648 року до майбутнього 2030 – коли Україна вже представлена відбудованою та розквітлою,
– розповідають організатори.

У колекції – 24 унікальні фішки / Фото мережа "Аврора"

Як долучитись до благодійної акції "Козаки та Аврора"

Придбати фішку за спеціальною ціною можна за покупки в "Аврорі" на суму від 80 гривень. Акційна вартість фішки становить 2 гривні, і 50% коштів від кожної йтимуть на дрони для ЗСУ.

Додатково придбати фішку з українським супергероєм чи героїнею також можна за покупку продукції партнерів мережі. Або окремо на касі за 10 гривень, 9 з яких передають на купівлю дронів.

Також в усіх магазинах мережі "Аврора" продаються альбоми для колекціонування. Їхня ціна становить 99 гривень, і 10 гривень з продажу кожного альбому перераховують на купівлю дронів.

Купити фішки "Козаки та Аврора" можна у мережі мультимаркетів / Фото мережі "Аврора"

Окрім продажу колекційних фішок та альбомів, 7 жовтня стартував благодійний онлайн-забіг, доєднатися до якого може будь-хто і будь-де. Локація та дистанція є довільними, а реєстрація займає всього декілька хвилин.

Щоб стати учасником онлайн-забігу, потрібно:

  • заповнити форму на сайті,
  • зробити донат за реквізитами безпосередньо у фонд "Повернись живим",
  • вказати свої поштові дані.

Кожен зареєстрований учасник отримає пам'ятну медаль та подарунки від партнерів. Забіг триватиме до 7 листопада.

Взяти участь у благодійному онлайн-забігу – просто / Фото мережі "Аврора"

Українські артисти вже долучились до акції

До благодійної акції також долучилися українські артисти – Анна Трінчер та POSITIFF. 14 жовтня, в День Козацтва, вони презентували пісню "Який ти козак", що була створена на підтримку акції "Козаки та Аврора". Композиція одразу знайшла відгук у серцях українців та зайняла топові позиції в чартах, а у ТікТок лише за перші 2 дні було знято понад 30 000 відео з її використанням.

"Акція отримала багато позитивних відгуків і прихильників як серед дітей, так і серед дорослих. І як результат – за перші 2 тижні активності вдалося зібрати половину запланованої суми. Але це не привід зупинятися. У найскрутніші часи "Аврора" об'єднує українців задля спільної мети. Щиро віримо в силу нашого народу і закликаємо всіх сучасних козаків та козачок підтримати нашу ініціативу і долучитися до акції на підтримку військових", – зазначив директор з маркетингу "Аврори" Роман Сівковський.

Він також висловив особливу подяку:

  • компанії "БІЄ ГРУП", що є представником Panasonic,
  • українським блогерам, що підтримали ініціативу,
  • інформаційним партнерам: NewDay FM, AIN.UA, 9 канал Дніпро, RAU, TradeMasterGroup.

Основний посил, який хотіли донести цією акцією, – впевненість у тому, що Україна була, є і буде. Що варто цінувати та поважати минуле, бути активними учасниками сьогоднішніх подій та прагнути до квітучого майбутнього,
– додав Роман Сівковський.

Долучайтися до акції "Козаки та Аврора" можна зручним для вас способом – купити фішки та альбоми в магазинах "Аврора" у вашому місті, або ж зареєструватися на забіг на сайті акції.