Інформацію, як заважив 24 канал, про знищення окупанта підтвердили й російські ЗМІ – повідомили про його поховання. Тотіков та ще один воєнний злочинець капітан олег лебедєв були поховані у Рязані 25 вересня.

Увага Українські захисники знищили пункт управління 35-ої армії росії

Схоже, що полковника російської армії було знищено внаслідок удару РСЗВ HIMARS по штабу окупантів в Ізюмі Харківської області напередодні початку контрнаступу ЗСУ під Балаклією. Про це повідомив український журналіст Юрій Бутусов.

За його даними, "саме штаб 35-ї армії відповідав за управління військами у цьому районі, це у їхній смузі стався прорив".

А тепер, як ми бачимо, є підстави говорити, що суттєві втрати зазнало російське командування у цьому районі. Начальник ракетних військ та артилерії — одна з ключових ланок у сучасній війні. Тепер зрозуміло, що розгром росіян був значною мірою пов'язаний із втратою управління та точним визначенням українською розвідкою дислокації російських штабів та їхнім точним ураженням,
— повідомив Бутусов.

На момент ліквідації окупант дожив до 47 років.


Тотікова ліквідували під час контрнаступу / Фото російські ЗМІ

Ворог зазнав шалених втрат під час наступу ЗСУ на Харківщину

  • Успішний контрнаступ ЗСУ на Харківщині дозволив не лише звільнити майже всю область. Під час нього ворог зазнав колосальних втрат.
  • Якщо говорити про 64 окрему мотострілецьку бригаду Східного військового округу, то там втрати взагалі приголомшують. Мовиться про 90% особового складу – загиблі, поранені, дезертири, звільнені через відмову воювати.
  • Втрати російської армії станом на 26 вересня становлять понад 57 тисяч.

Більше про це – втрати росії у війні: дивіться відео