Російські загарбники продовжують жорстоку та цинічну війну в Україні. Її жертвами стають і журналісти – як українські, так й іноземні.

Читайте також Окупанти відкрили вогонь на ураження: моторошні подробиці вбивства журналіста Time

В Україні загинув оператор П'єр Закжевський

Оператор телеканалу Fox News П'єр Закжевський та українська журналістка Олександра Кувшинова стали ще одними безневинними жертвами агресії Путіна,
– повідомив Геращенко.

Радник міністра внутрішніх справ також оприлюднив фото загиблих журналістів.


Росіяни вбили ще 2 журналістів / Колаж Антона Геращенка

До слова, загибель Закжевського підтвердили й у Fox News. Там зазначили, що оператор, який мав досвід роботи у зоні бойових дій, працював із кореспондентом Бенджаміном Холом. Чоловік загинув поблизу Києва, коли росіяни відкрили вогонь по їхній автівці.

Вбивство журналіста Time: що відомо

13 березня 2 іноземних журналісти приїхали в околиці міста Ірпінь, що на Київщині, для того, щоб зняти репортажі про евакуацію населення з міста та зафільмувати руїни. Поблизу Романівського мосту водій зеленого автомобіля "Лада" запропонував представникам ЗМІ їх підвести, журналісти погодились.

Вони почали фотографувати ЖК "Єсенін", який повністю зруйнований через російський обстріл. Після чого росіяни зробили попереджувальні постріли. Водій автомобіля зреагував і почав тікати разом з журналістами. Але окупанти відкрили вогонь на ураження.

У результаті помер 51-річний кореспондент Times та громадянин США Брент Рено. Він отримав поранення у голову.

Зверніть увагу – окупанти вбили американського журналіста: дивіться відео