Зловмиснику призначено 5 років ув'язнення з конфіскацією майна. Наразі пропагандист переховується від правосуддя за кордоном.

Зверніть увагу Закликав топити українських дітей: що відомо про скандал та пропагандиста Красовського

Водночас у СБУ інформують, що знають про його місцезнаходження і проводять комплексні заходи для притягнення до відповідальності.

У чому звинуватили Красовського

Як інформує СБУ, з лютого 2022 року Красовський підтримував повномасштабне вторгнення Росії, виправдовував злочини окупантів, та закликав до геноциду українського народу.

Свої тези російський пропагандист поширював під час ефірів на RT, а також через підконтрольні телеграм-канали.

На підставі зібраних СБУ доказів та проведених експертиз суд визнав Кузнєцова-Красовського винним за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 3 ст. 109 та ч. 2 ст. 442.

Таким чином він отримав максимальний термін позбавлення волі, передбачений санкціями обох статей.

Що відомо про Красовського

  • У 2017 році Красовський очолив передвиборчий штаб Ксенії Собчак, яка балотувалася у президенти Росії. Він разом з Собчак виступав проти анексії Криму та війни на Донбасі.
  • За Красовським тягнуться чимало скандалів. Зокрема, в ефірі російського пропагандистського каналу Russia Today він закликав топити та спалювати українських дітей.
  • На скандал відреагував глава МЗС України Дмитро Кулеба. Міністр закликав повністю заблокувати пропагандистський канал, на якому Красовський працював директором мовлення.
  • Висловлювання Красовського не оцінила навіть пропагандистка Кремля Маргаріта Сімоньян. У підсумку RT припинила співпрацю з Красовським. Найцікавіше, що Красовського за його риторику вважають ворогом і в Росії.
  • 14 січня 2022 року пропагандист погрожував спалити Конституцію України на Хрещатику, бо там прописані членство в ЄС та НАТО. Після 24 лютого він закликав знищувати українців, говорив про те, що України нібито не існує.
  • Після масованих ракетних ударів по Україні 10 жовтня 2022 року Красовський опублікував відео, на якому радів обстрілам.