Все почалося з того, що в інтернеті Аня натрапила на австралійського виробника маріносової шерсті. Замовила, а в пакунку виявились гігантські клубочки. Звичайні спиці явно не підходили, тож киянка почала в'язати руками. Лише уявіть розмір однієї петельки – 8 сантиметрів.

Спочатку в'язання давалось непросто. А тепер ковдра розміром півтора на 2 метри готова за декілька годин. Свій магазинчик на всесвітньо відомому сайті ІТСІ, Аня відкрила в січні цього року.

Читайте також: Як киянка стала "залізною леді" Близького Сходу

І не минуло й року, як у неї з'явилося 40 тисяч підписників, а понад 2 тисячі людей по всьому світу вже стали її клієнтами. При цьому відгуки й коментарі чудові. Жінки запевняють, що навіть скептичні чоловіки оцінили їхні покупки.

Хобі, яке допомагало відволіктися від постійної роботи за комп'ютером, з часом забирало все більше часу і приносило дедалі більше прибутків. Доки одного дня киянка не вирішила презентувати свій проект на платформі Kickstarter.

Для масового виходу на ринок Європи і США їй потрібно було 20 тисяч доларів. Утім за місяць кампанії Аня зібрала в 9 разів більше. Що ж, здається, на світ чекає гігантська експансія українських товарів.