Компанія "АВТ Баварія", офіційний представник BMW Group та офіційний імпортер автомобілів Aston Martin, Alpina, INEOS в Україні, та Українська асоціація футболу оголошують про старт чотирирічного партнерства.

Окрім організаційної та маркетингової співпраці, які, безумовно, важливі в економічній ефективності кожного бізнесу, ключовим аспектом даного партнерства стає соціальна складова.

Читайте також "АВТ Баварія" надала 24 мільйони гривень на роботизовані платформи

Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія, висловив свою радість з приводу цього партнерства.

Для нашої компанії велика честь підтримати українських футболістів напередодні Євро-2024, коли ми всі вболіватимемо за їхні перемоги на футбольних полях Німеччини. Ми віримо в силу спорту та натхнення, яке він приносить. Національна збірна команда України з футболу – це символ єдності та надії для всієї країни, і ми раді сприяти їхнім успіхам, забезпечуючи найкращі умови для пересування,
– зазначив Ерік Бернінг.

Андрій Шевченко, Президент Української асоціації з футболу, також прокоментував нове партнерство: "Співпраця з компанією "АВТ Баварія" є важливим кроком для команди УАФ, що прагне до надійного та прозорого партнерства. Серед партнерів автомобільного сегмента саме бренд BMW зарекомендував себе як відповідальний бізнес з проукраїнською позицією. Адже з початку повномасштабної війни, залишивши ринок країни-агресора, "АВТ Баварія" в співпраці з UNITED24 спрямувала значну суму коштів на потреби України. Ми вдячні "АВТ Баварія" за їхню підтримку та віру в український футбол і впевнений, що разом ми зможемо сприяти в досягненні найбільших перемог нашої країни!"

Старт співпраці компанії "АВТ Баварія" та Української асоціації футболу / Фото "АВТ Баварія"

Партнерство між Українською асоціацією футболу та компанією "АВТ Баварія" є свідченням міцних зв'язків між бізнесом та спортом в Україні. Завдяки підтримці "АВТ Баварія", Українська збірна з футболу зможе користуватися сучасними та надійними автомобілями BMW, що забезпечить максимальний комфорт і безпеку подорожей команди.