Відповідне відео опублікував Ельдар Алієв.

Читайте також: Ми відбили ще одну атаку, – Клімкін про рішення ПАРЄ

"Браво українській делегації у ПАРЄ. Затролили російську пропагандистку в прямому ефірі. Слава Україні!" – прокоментував він.

На відеозаписі видно, що гімн виконували голова української делегації у ПАРЄ — народні депутати від БПП Олексій Гончаренко та Володимир Ар'єв, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, позафракційний народний депутат Борислав Береза.

Відео виконання гімну українських представників в ПАРЄ:

Після цього російська пропогандистка заявила, що це її налякало, бо українці, які виконували гімн, викрикували погрози. На її думку, це обличчя сучасної України. Це розсмішили кількох гостей студії, що викликало бурхливо реакцію ведучих.

Реакція російських пропагандистів на виконання гімну України: дивіться відео

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційних правил щодо Росії і відклала вирішення цього питання на наступний рік. Це означає, що Росія не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року.

Що таке ПАРЄ?Це один із двох головних статутних органів Ради Європи. До його складу входять представники парламентів усіх держав-членів. ПАРЄ є найстарішим в Європі органом міжпарламентської співпраці. Асамблея приймає резолюції та рекомендації на основі доповідей, що їх готують депутати. Серед важливих повноважень – вибори Генерального секретаря Ради Європи та його заступника, суддів Європейського суду з прав людини, прийняття висновків щодо кандидатур нових держав-членів, моніторинг виконання ними зобов'язань, взятих при вступі.