Прокуратуру розблокували, перевороту жодного не було, порядок майже навели, а винна у всьому, що відбулося – українська диверсійна група. Про це звітував так званий голова МВС "ЛНР" Ігор Корнет. Також бойовик повідомив, що затримали близько десятка агентів українських спецслужб. Зокрема, голову захопленої Луганської телерадіокомпанії Анастасію Шураєву. У тому, що її дядько Вадим Бойко, співпрацював з українською розвідкою, змусили зізнатися нашого полоненого спецпризначенця Сергія Іванчука.

Читайте також: Донька луганського "бунтаря" Корнета вчиться на прокурора у Харкові

Корнет, відверто сказав, що "зелені чоловічки", які позавчора, 21 листопада, в'їхали в Луганськ – це хлопці Захарченка. А от голову самопроголошеної "республіки" Плотницького в Луганську ніхто не бачив. За неофіційною інформацією, ватажок "ЛНР" втік до Росії. Ще вчора, 22 листопада, Ігор Плотницький звільнив Корнета та звинуватив у державному перевороті. Сам голова МВС "ЛНР" конфлікт з Плотницьким не визнає та каже, що цей запис не справжній.

Тим часом, українська розвідка повідомила, що бойовики готують провокації.

Командир одного зі з'єднань наказав підготувати так звану "ствольну артилерію" для ведення вогню вглиб окупованої території Луганської області з метою імітації обстрілу зі сторони Збройних сил України,
– повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

Збройні сили України з 22 листопада знаходяться у режимі підвищеної готовності, і хто б з луганських "павуків у банці" не переміг – готові до будь-якого розвитку подій.