Попередньо відомо, що затримали злочинця 9 листопада. Про це повідомив український журналіст та Станіслав Асєєв, який сам був в полоні в "Ізоляції".

Читайте також Підпільна катівня "Ізоляція": жахливі подробиці, як сепаратисти ґвалтують людей на Донбасі

У Києві затримали керівника катівні "Ізоляція"

У Києві затримано головного воєнного злочинця "Ізоляції" – Дениса Куликовського, він же "Палич". Тепер можу сказати, що життя прожив не даремно,
– написав Асєєв.

Ізоляція
Журналіст опублікував фото ймовірного затриманого "Палича" / Фото Станіслава Асєєва

Асєєв написав, що всі деталі розповість пізніше. ЗМІ пишуть, що господар катівні Куликовський.

Що відомо про "Палича" – керівника катівні "Ізоляція"

  • ТСН написало, що в "Палича" є навіть родина та дитина. Причому більшість його рідних живе на підконтрольній Україні території.
  • Денису Куликовському, "Паличу" чи "Аїду", 36 років. Він уродженець Донбасу.
  • Журналісти запитували про Куликовського в його рідній школі в селі біля прифронтового Курахового. Директорка "Палича" впізнала одразу, проте зніяковіла, коли дізналася деталі про діяльність колишнього учня.
  • Однокласниця "Палича" Юлія розповіла, що у школі він був "чуйним і добрим".

За даними ЗМІ, на місцевому курахівському ринку працює старша сестра "Палича" Оксана Куликовська, яка його не впізнала на фото, бо вони нібито не бачились багато років.

Колишня дружина розповідала журналістам, що "Палич" нібито втік з окупованих територій в Росію ще у 2019 році.

Катівня "Ізоляція" та діяльність у ній "Палича": що відомо

  • У жовтні 2020 року поліція повідомила про підозру головному донецькому кату-терористу. Тоді його ім'я не називали, проте, за даними 24 каналу, це міг бути уродженець Курахового з позивним "Палич".
  • Станом на 2020 рік, він "працював" керівником Донецького СІЗО, оскільки у 2018 році він став фактично непідконтрольним російським кураторам. З того часу "Ізоляцією" керує російський військовий із позивним "Кузмич".
  • Колишні полонені у своїх розповідях усі пригадують "Палича" – ката з тюрми "Ізоляція".
  • "Радіо Свобода" писало, що він "переконаний садист-психопат". Заручникам він запам'ятався cвоєю жорстокістю – ґвалтував, принижував, бив та жорстоко катував ув'язнених.
  • До речі, "Ізоляція" з часу окупації Донбасу, стала місце утримання бранців проросійських бойовиків. Людей там катували голодом, струмом, ґвалтували, змушували по-рабськи працювати.
  • Саме існування "Ізоляції" суперечить міжнародному гуманітарному праву, яке вимагає належного ставлення до військовополонених під час воєнних конфліктів.