Все це потрібно, щоб вберегти пенсіонерів від можливого зараження коронавірусом. Про це на брифінгу заявила міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

Зверніть увагу Уряд з травня збільшує пенсії: кому і на скільки

За її словами, у відомстві працюють над рішенням про те, щоб максимально перевести пенсіонерів на безготівкову систему розрахунків.

Хочемо запропонувати проєкт "Допомога літній людині", щоб вони отримували пенсії на банківську картку,
– зазначила Лазебна.

А тоді цією карткою могли оплатити онлайн комунальні послуги, а також замовити продукти та ліки.

У міністерстві обіцяють допомогти кожному пенсіонерові, який ще не використовує безготівкові розрахунки.

Важливо! Люди похилого віку перебувають у зоні ризику при зараженні коронавірусом. Тому усіх пенсіонерів закликають залишатися вдома, а їхніх рідних та близьких – допомагати старшим людям оплатити комунальні послуги, купити продукти, ліки.

Коронавірус в Україні: основне

  • Станом на 23 березня в Україні зафіксували 73 випадки зараження коронавірусом. З них троє – померли, одна людина одужала, ще 22 – перебувають у важкому стані.
  • З 12 березня 2020 року в Україні ввели загальнонаціональний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме щонайменше до 3 квітня.
  • З 16 березня Україна закрила кордони для іноземців, а з 18 березня заборонила залізничне, авіа-, автобусне міжміське пасажирське перевезення. Деяких містах встановлюють обмеження на рух громадського транспорту.
  • На час карантину не працюють усі навчальні, культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе, кінотеатри тощо. Винятки – аптеки, продуктові магазини, АЗС, банки.
  • Через коронавірус режим надзвичайної ситуації ввели у Києві, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Донецькій, Івано-Франківській та Київській областях.

коронавірус правила
Як вберегтися від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу