Переможцем конкурсу став гурт Maneskin, який представляв Італію. На другому місці опинилась Франція, а на третьому – Швейцарія.

Читайте також Пісня Go_A для Євробачення-2021 займає 1 місце в рейтингу Spotify в Італії та ще 7 країнах

Як оцінили виступ України

Український гурт Go-A "розкачав" Європу й посів 5 місце на цьогорічному "Євробаченні". Переможців традиційно визначало спочатку професійне журі, а потім і глядачі.

Перші виступ українського гурту не оцінили й дали тільки 97 голосів. Go_A отримав 12 балів лише від Литви. Однак глядацьке голосування кардинально змінило ситуацію. Європейці віддали Україні 267 балів і це тверде 2 місце.


Виступ українського гурту Go_А на Євробаченні / Фото Getty Images

Реакція українців на результати

Після оголошення результатів у соцмережах стався справжній фурор. Голосування прокоментували політики, зірки шоу-бізнесу та пересічні українці.

Володимир Зеленський у своєму інстаграмі також відреагував на виступ Go_A. Він підтримав учасників гурту та зазначив, що вони гідно представили Україну.

Гурт Go_A – крутий виступ та гідний результат на "Євробаченні". Чудова промоція України у світі. Чудова пісня з присмаком душі нашої країни,
– наголосив президент.

До теми З квітами та подарунками: гурт Go_A прилетів до України

Як гурт оцінив свій результат

На своїй сторінці у фейсбуці гурт Go-A подякував за підтримку всім, хто вболівав та голосував за них. В аеропорту Амстердаму українців проводжали з подарунками та квітами.


Гурт Go_А зустрічали в аеропорту / Фото Укрінформу

"Емоції позитивні. Це сльози щастя. Дуже дякую, що ви сьогодні тут. Нам дуже приємно. Ми дуже старалися", – зазначила солістка гурту Катерина Павленко.

Варто зауважити, що за всю історію на сцені "Євробачення" вперше прозвучала пісня виключно українською мовою. Наразі вона входить до провідних чартів світових музичних сервісів.

Виступ українського гурту Go_А у фіналі: дивіться відео