Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Олександр Дубинський.

Сергій Лещенко, я знайшов тобі приятеля для походів в НАБУ і ГПУ по "квартирних питаннях". Це теж депутат БПП Олександр Третьяков, який, судячи з переданих мені документів, міг не вказати у своїй електронній декларації квартири 1701-1702 по вулиці Ha- Yarhon, будинок 19 в Тель-Авіві вартістю 5,5 млн доларів,
– зазначає журналіст.

За його словами, на ім'я Третьякова за цією адресою приходять рахунки від інтернет-провайдерів.

"Не знаю, як у тебе, Серьоня, а утримання цієї квартири (комунальні послуги, паркінг) обходиться близько 2 тис. дол. на місяць або 24 тис. дол. на рік. Сама ж квартира площею в 307 кв. м + два паркомісця і комора в 2011 році обійшлася покупцеві в 20,9 млн шекелів (близько 5,4 млн дол.). І ще близько 6,2 млн шекелів (приблизно 1,6 млн дол.) було витрачено на ремонт, купівлю меблів та сантехніки", – уточнює Дубинський.

Журналіст зазначає, що всі платежі проходили в кілька траншів з рахунків Structure One Corp., представником якої є Володимир Каретко, бізнес-партнер Третьякова (з березня 2016 року – голова Святошинської районної держадміністрації у м. Києві, на окрузі Третьякова).

Читайте також: Ляшко купив собі будинок в елітному районі Конча-Заспи

Однак ні в його декларації, ні в декларації Третьякова інформації про цю офшорку і цю нерухомість немає. Зате з поштової скриньки Третьякова на пошту Каретка постійно пересилаються рахунки за обслуговування квартири... Звичайно, хатка може бути у Третьякова просто в користуванні. Однак цей факт теж потрібно вказувати в декларації. Благо, квартирою Третьяков користується, як мінімум, вже п'ять років з моменту покупки, що випливає з того ж рахунку за інтернет,
– пише Дубинський.

"Якщо хтось захоче домогтися перевірки НАЗК по цій інформації, – додаю копії документів по цій "квартирі №50 в будинку 302-біс", які мені передали анонімні джерела", – додав журналіст.