Як повідомив адвокат Коломійця, його підзахисний перебуває в одній камері з двома прихильниками так званих "ЛНР/ДНР" та відчуває тиск від своїх сусідів по камері через національність, віросповідання і громадянську позицію, інформує Кримська правозахисна група.

Відомо, що один із співкамерників Коломійця — житель Севастополя, воював проти України на боці самопроголошеної "ЛНР".

Коломієць розповів своєму адвокатові, що співкамерники ненавидять його як "українця, опозиційно налаштованого до режиму Януковича". Його ображають, провокують на сварки, принижують і погрожують фізичною розправою.

Учасники самопроголошених республік налаштовують проти українця і решту співкамерників.

Зазначені обставини утримання А.В. Коломійця під вартою є фактично тортурами,
— заявив адвокат.

Крім того, в камері, розрахованій на 6 осіб, постійно перебуває не менше 10-ти, іноді їх кількість збільшується ще на кілька осіб.

Читайте також: Важливі новини про долю Савченко анонсували в Адміністрації Президента

Як відомо, Андрія Коломійця, жителя Київської області, 1993 року народження звинувачують нібито в замаху на вбивство двох колишніх співробітників "Беркута" під час Майдану в Києві. Йому закидають кілька статей Кримінального кодексу РФ. Коломійцю може загрожувати до 20 років позбавлення волі.

Він раніше заявив суду, що російські спецслужби катували його електричним струмом і душили, сліди від тортур було видно на його тілі.