Після оправдального вироку прокуратура категорично із цим не погодилася та звернулася до апеляційного суду з вимогою скасувати вирок. За результатами апеляційного розгляду суд, підтримав позицію прокуратури щодо скасування незаконних рішень місцевого суду і призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Читайте також: Алкоголіки, наркомани, кримінал: хто воює за окупантів на Донбасі

Варто зазначити, що прокуратура підозрює чоловіка у тому, що він наприкінці квітня 2014 року разом із невстановленими особами, заздалегідь озброївшись вогнепальною зброєю і одягнувши камуфляжний одяг та маски-балаклави, прийшли до сесійної зали Лиманської міської ради під час проведення позачергової сесії міської ради та у присутності депутатів почали пропагувати затвердження проведення референдуму за підтримку самопроголошеної "ДНР".

"Цими діями злочинці зірвали сесію ради, встановили контроль над цією будівлею, внаслідок чого вона була незаконно захоплена та перебувала під контролем незаконних збройних формувань до червня 2014 року", – повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

Читайте також: Головна відмінність Операції Об'єднаних сил від АТО: Наєв дав чітке пояснення

Крім того, у травні того 2014 року чоловік разом із шістьма спільниками, матеріали стосовно яких виділені в окреме провадження, проникли до складського приміщення одного з супермаркетів міста, де, погрожуючи вогнепальною зброєю, викрали товар та майно магазину.