Таким був початок грандіозної мандрівки, яку українське подружжя розпочало 1 жовтня 2014 року. Запланований маршрут пролягав через 14 країн і розтягнувся на 25 тис кілометрів. Зі собою тільки 2 велосипеди, наплічники і намет.

За планом музиканти гурту "Фолькнери" мали доїхати до Сіднея рівно за рік, тобто в жовтні 2015, але подорож затягнулася: форсмажори передбачити важко. В Ірані несподівано випав сніг.

І тим не менше пара вже на австралійському континенті. За цей час не тільки крутили педалі, але й знімали відеоблог, збирали автентичні мелодії, і готували радіопрограму.

Обоє дотримуються суворої економії – замість готелів намет. А іноді і його не доводиться розкладати, бо прості люди запрошують до себе в гості. Продукти купують на базарах і готують самі, у заклади харчування заходять щоб розвідати кулінарну культуру.

Читайте також: Виходець з України, який заснував найпрестижнішу баскетбольну лігу світу NBA

Іноді дають концерти і цим трохи підзаробляють грошей. У М'янмі вони грали 3 дні по одній годині і зібрали 180 доларів. А це, повірте, кругленька сума, бо за місяць у цій же країні вони витратили 130 доларів на обох.

Своїми мандрівками хочуть донести людям, що необов’язково бути багатієм, аби подорожувати й об’їхати півсвіту. Вирушаючи з Києва, мали зі собою 2500 доларів, і цього вистачило, щоб побачити запряжених верблюдів на дорозі.

Зі собою везуть український стяг, його передадуть українській діаспорі в Австралії.