Про це повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: МЗС РФ запустило флешмоб, щоб привернути увагу до "українського неонацизму"

"Представники української та грузинської громад зібралися напроти Лісабонського аеропорту, щоб "зустріти" міністра МЗС Московії Лаврова, який прибув до Португалії з офіційним візитом", – написав Садоха.

Активісти розгорнули довгий плакат із написом: "Де з'являється Лавров – починається війна!". Також, у руках вони тримали українські, грузинські та червоно-чорний прапори.

Таким чином, українці хочуть попередити португальців щодо справжніх намірів агресивної політики Москви, в апетитах якої, не лише сусідні країни, але й "Русский мир" від Атлантики до Владивостока,
– наголосили активісти.

Нагадаємо, мністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вже встиг відзначитися брехливими антиукраїнськими заявами у Португалії. Так, на прес-конференції він відверто збрехав про те, що лідер Організації українських націоналістів Степан Бандера і командир Української повстанської армії Роман Шухевич нібито були засуджені Міжнародним військовим трибуналом у Нюрнберзі. Російський міністр згадав про Шухевича і Бандеру, коментуючи події в Україні 2014 року.