Глобальна продовольча криза – один із головних козирів, який збиралися розіграти російські окупанти на міжнародній арені. Згідно з їхніми розрахунками, брак їжі у багатьох країнах змусив би цивілізований світ піти на поступки та послабити санкції. Схоже на те, що зовсім скоро черговий план путіна буде провалений.

Читайте до теми В один день із путіним: Ердоган подзвонив і Зеленському щодо коридорів для зерна

Прибуття іноземних суден в українські порти

Як повідомили ВМС, вони долучилися до того, щоб забезпечити безпеку цивільних суден, які будуть експортувати українське зерно. Через гирло Бистре суднового ходу річки Дунай – Чорне море в українські порти вже прибули 8 іноземних суден, які будуть завантажуватися зерном.

Як повідомили у ВМС, це стало можливим завдяки знищенню російських окупантів на острові Зміїний. Він має стратегічне значення та дозволяє контролювати надводну та повітряну ситуацію на Півдні України.

Коли Зміїний був у руках окупантів, цивільним суднам доводилося користуватися каналом Суліна, через що сам канал був перевантажений, а в ньому скупчилося дуже багато суден.

Україна робить усе можливе для того, щоб не допустити глобальну продовольчу кризу. На жаль, через війну росії проти України у портах залишається ще дуже багато українського зерна, якого так потребують інші країни.

Дивіться також – у кремлі істерика через те, що розхвалені С-400 не працюють: відео