Вони без жодних докорів сумління виконує злочинні накази щодо ударів по мирних містах України. Про це розповіли у Військово-морських силах ЗСУ.

До теми Командири двох пошкоджених у Бердянську кораблів зрадили Україну у 2014 році

Григорій Бреєв

Один з таких зрадників – 43-річний капітан другого рангу Григорій Бреєв. Він родом із селища Кирнасівка, що у Вінницькій області. Зараз чоловік командує ворожим фрегатом "Адмірал Макаров", а раніше командував українським корветом "Луцьк".

У ВМС звернули увагу на те, що віцеадмірал Макаров, на честь якого назвали російський корабель, також уродженець українського міста – Миколаєва. Там його ім'ям було названо Національний університет кораблебудування.

Єгор Тугарін

Інший зрадник України – 38-річний Єгор Тугарін, капітан третього ранку. Служить у Чорноморському флоті Росії на посаді командира патрульного корабля "Дмитрий Рогачев". Тугарін, до слова, народився у Києві. Його рідний батько – колишній український військовий, раніше працював в інспекції Міноборони.


Тугарін з батьком / Фото з соцмереж

"Не обійшлось й тут без цинізму. Контрадмірал Рогачов, на честь якого названий корабель, в 1944 – 1946 роках командував Київською військово-морською базою Дніпровської флотилії", – зауважили у ВМС.

Зрадник України, майор окупаційних військ дзвонить додому: дивіться відео