Негода почне відступати вже 17 червня. Жителів більшості регіонів чекатиме спекотний день.

Читайте також Казковий захід сонця у Дніпрі викликав захват у мережі: фантастичні фото, відео

Прогноз погоди на 17 – 20 червня

17 червня. На Заході, Півночі та у деяких центральних областей світиме сонце, опадів не очікують. Стовпчики термометрів сягатимуть +23...+29 градусів. Такою ж буде температура й у східних та південних регіонах. Однак там все ще йтимуть дощі, можливі також грози.


Прогноз погоди на 17 червня / Скриншот зі сайту Укргідрометцентру

18 червня. Цього дня спекотно й без дощів буде у всіх західних, північних та центральних регіонах. Повітря прогріється там ще більше – до +26...+31 градуса. На Сході та Півдні й надалі будуть дощі й грози, температура повітря становитиме +23...+28 градусів.


Прогноз погоди на 18 червня / Скриншот зі сайту Укргідрометцентру

19 – 20 червня. Спека збережеться у тих, областях, де була у попередні 2 днів. І якщо 19 червня там ще можуть набігати хмари, то 20 червня сонцю нічого не заважатиме дарувати тепло. Окрім того, опади залишать майже весь Схід. Дощі прогнозують тільки в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях.


Прогноз погоди на 19 червня / Скриншот зі сайту Укргідрометцентру


Прогноз погоди на 20 червня / Скриншот зі сайту Укргідрометцентру

Негода в Україні: останні новини

  • Від початку літа українців не надто тішила літня погода, адже систематично по всій країні йшли дощі, дув потужний вітер. Негода встигла завдати людям чимало лиха.
  • Зокрема, 15 червня у Дніпро вкотре охопили грози та потужний вітер: у місті пів години тривала рясна злива. На проспекті Пушкіна впало дерево, а на вулиці Бородинській потік води змив асфальт.
  • Того ж дня негода панувала і в Одесі, яка повалила у селищі Котовського дерева. Крім того, внаслідок зливи в море потрапила велика кількість поверхневих вод.
  • Сильні дощі 14 червня паралізували рух транспорту в Миколаєві – деякі автомобілі зупинялись, аби дочекатися, коли рівень води спаде.