Про це повідомляє "Думская".

Відповідні пропозиції презентували 5 жовтня на трасі Одеса – Рені біля розвилки на Болград Президентові України Петру Порошенку і прем'єру Болгарії Бойку Борисову.

Читайте також: Румунія хоче побудувати в Україні газовий вузол

За словами начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи, орієнтовна вартість проекту – 243 мільйони євро. Порошенко сказав, що якщо робити міст платним, тоді для його будівництва можна взяти кредит у Європейського банку реконструкції та розвитку.

Міст планується звести між українською Орловкою і румунською Ісакчею, де чимало років намагаються збудувати поромну переправу. Довжина споруди становитиме 1050 метрів. При цьому ширина річки в цьому місці становить 930 метрів.

З української сторони на мосту обладнають в'їзний та виїзний термінали і спільний пункт пропуску.

Міст Дунай Україна Румунія
Карта з майбутнім мостом через Дунай

Порошенко прокоментував проект мосту через Дунай: дивіться відео

Нагадаємо, у червні Порошенко анонсував відкриття нового мостового переходу на автодорозі Одеса-Рені, розташованого біля села Паланка (Молдова). Тоді президент розповів, що під час візиту прем'єр-міністра Болгарії в Україну були дані необхідні доручення щодо проекту будівництва міжнародної траси не тільки по маршруту Одеса-Рені, а й через Румунію і Болгарію, щоб таким чином зв'язати три країни.