В Укренерго розповіли, що відключення діятимуть з 18 години 1 червня до опівночі. Адже окупанти вночі атакували паливно-енергетичний сектор України.

Зауважте Влучання по енергетиці й постраждалі серед цивільних: усе про масовану атаку України 1 червня

Що відомо про відключення світла в Україні

Сьогодні (1 червня – 24 Канал) термін дії лімітів на споживання електроенергії для промислових і побутових споживачів змінено,
– заявили в Укренерго.

Там пояснили, що обмеження діятимуть на території всієї країни з 18 по північ 1 червня.

"При перевищенні лімітів обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень", – попередили енергетики.

Відключення світла в Україні - що відомо
Графіки відключення світла в Україні змінили

До речі, увечері 31 травня в Укренерго повідомили, що ліміти на споживання світла діятимуть з 18 по 23 годину по всій Україні. У разі перевищення обленерго може застосовувати графіки погодинних відключень.

Росія вночі вдарила по енергетиці: останні новини

  • Повітряні сили ЗСУ вранці 1 червня повідомили, що протягом ночі російська армія атакувала об'єкти критичної інфраструктури в різних регіонах України.
  • В Міністерстві енергетики повідомили, що Росія атакувала енергетичні об'єкти у 5 областях України, зокрема в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській.
  • Енергетики назвали цю атаку шостим масованим ракетно-дроновим ударом по енергетичних об'єктах, який ворог завдає з 22 березня 2024 року.
  • У ДТЕК пояснили, що окупанти обстріляли дві українські теплоелектростанції та серйозно пошкодили обладнання.
  • Також під атакою ворогів були дві гідроелектростанції. Там критично пошкоджене обладнання. Окрім того, вороги влучили в інфраструктуру поруч зі станціями.