Як пише прес-служба компанії, 19 липня колишній грузинський політик, людина, яка відмовилась від громадянства Грузії, а з недавніх пір є громадянином України і посадовою особою органів державної влади України – Головою Одеської обласної державної адміністрації, Міхеїл Саакашвілі, в інтерв’ю телеканалу "1+1" заявив про 80 мільярдів збитку ПАТ "Укрнафта" у 2014 році, яким Товариство, нібито, обтяжило державу та пенсіонерів.

"Поширені паном Саакашвілі відомості не лише не відповідають дійсності, але неспівставні і з реальними результатами роботи Товариства, які, до речі, офіційно оприлюднені в порядку, визначеному чинним законодавством", — йдеться у повідомленні.

У ситуації, що склалася, пише прес-служба, ми змушені звернутися до Міхеїла Саакашвілі з проханням у тижневий строк спростувати поширену ним недостовірну інформацію або повідомити джерело озвучених ним даних. У залежності від відповіді ПАТ "Укрнафта" залишає за собою право позиватися до осіб, які поширюють недостовірну інформацію, або до пана Саакашвілі особисто, оскільки подібні провокаційні заяви є неприпустимими, такими, що завдають шкоду діловій репутації Товариства, демонструють зневажливе ставлення до основних прав і свобод, закріплених у Конституції України, а також свідчать про нехтування правилами етики державного службовця.

До слова, Міхеїл Саакашвілі заявив, що має достатньо доказів причетності українського бізнесмена Ігоря Коломойського до контрабанди в Одеському порту.