Смілянський розповів, що перший етап розпочався у понеділок, 23 травня. Тоді відбулося урочисте погашення марки. Участь у ньому взяли президент Володимир Зеленський та Олексій Неїжпапа – командувач Військово-Морських сил ЗСУ.

Зауважте INTERTOP та "Укрпошта" випустили мерч з популярною фразою "Рускій воєнний корабль": фото вбрання

З того часу ми продали понад 3 мільйонів марок, що є безумовним рекордом. З них, понад 1 мільйон продано онлайн, а це понад 250 000 замовлень. Український e-commerce ще не бачив такі цифри за декілька днів,
– наголосив генеральний директор Укрпошти.

Він також подякував партнерам за підтримку.

Пауза триватиме до 1 червня

Смілянський наголосив, що ці замовлення вже пакують та відправляють. Укрпошта робить усе, аби процес відбувся якнайшвидше. Досвід з маркою "Русскій воєнний корабель ВСЬО" став рекордним. Тому Укрпошта бере до 2 тижнів на обробку.

Замовлення пакують та відправляють: дивіться відео

За словами Смілянського, деякі покупці марки вже бачать свої замовлення у статусі доставки. Окрім того, наразі Укрпошта бере паузу до 1 червня. Саме тоді оголосять, коли та як продаватимуть другу частину тиражу.

Загалом продадуть 5 мільйонів марок "Русскій воєнний корабель ВСЬО".

Смілянський висловив вдячність мільйонам клієнтів Укрпошти в Україні та цілому світі, а також – своїй команді. Генеральний директор "Укрпошти" наголосив, що вона в умовах війни робить нереальні речі та показує крутий результат.

У червні з'явиться марка "Мрія"

  • Укрпошта анонсувала, що вже у червні випустить марку з легендарним літаком "Мрія". Смілянський зізнався, що її вже надрукували. Однак у продажі марка з'явиться лише у перший місяць літа.
  • Укрпошта повідомила, що марку з літаком Ан-225 "Мрія" задумали випустити ще до війни. З нагоди 30-річчя незалежності Укрпошта провела конкурс "Що для мене Україна?". Участь у ньому взяли понад 6 тисяч людей з різних куточків світу.
  • Перемогла – 11-річна Софія Кравчук з Волині. Саме її малюнок буде на марці.

Важливо – Зеленський погасив поштову марку "Русскій воєнний корабль ВСЬО": дивіться відео