Про це екснардеп і журналіст написав приблизно о 18 годині. Він оприлюднив фото, на якому голівудська акторка спілкується із людьми на вулицях Льовова.

До теми Анджеліна Джолі підтримує Україну і приїхала до Львова: фото, відео

Поки деталі не оприлюднює

За словами екснардепа, він є людиною, яка безпосередньо займалася поїздкою Джолі. Проте, на жаль, не розповів, що саме довелося зробити, щоб приїхала така відома людина.

Як особа, яка безпосередньо займалася її приїздом до України, можу назвати цю подорож унікальною. Перепрошую, що без подробиць,
– написав Лещенко.

На фото, яке він прикріпив, знаменитість справді стоїть поміж українців. Вона в цей момент спілкувалася з людьми неподалік від залізничного вокзалу Львова.

Саме там стоять намети, де волонтери надають допомогу біженцям і переселенцям. Раніше в мережі повідомляли, що зірка там пообідала разом із переселенцями.


Джолі пообідала біля львівського вокзалу / Фото з телеграму Сергія Лещенка

Чому знаменитість приїхала в Україну

Річ у тім, що вона не лише відома акторка. Також Анджеліна Джолі є послом доброї волі ООН у справах біженців. Тому цілком очевидно, що причиною приїзду є війну, яка змусила понад 5 мільйонів людей втікати за кордон.

30 березня стало відомо, що вона навіть відвідала лікарню в Римі Bambino Gesù. Там у цей момент перебували на лікуванні понад 3 десятки дітей з України.

Молюся про завершення війни. Це єдиний спосіб зупинити страждання та втечі із зон конфлікту. Жахливо бачити, як діти платять ціну – втраченими життями, зіпсованим здоров’ям і травмами,
– сказала тоді акторка.

Тоді вона, зокрема, поспілкувалася з Артемом Кочерганом із Чернівців. У нього минулого року виявили гострий лімфобластний лейкоз. Проте для продовження лікування, дитині через війну довелося їхати закордон.

Що ще робила акторка

Джолі відкрито підтримувала Україну в цей важкий час і багатьома іншими речами. Зокрема, 18 березня опублікувала у своїх соцмережах інтерактивну обкладинку журналу Time.

Там було фото французького фотографа з 5-річною українкою. Війна змусила цю дівчинку залишити рідну домівку.

Ця маленька дівчинка – майбутнє. І у цій війні вона нагадує нам, за що борються українці,
– підкреслила зірка.

Одна з публікацій, які тоді зробила Анджеліна Джолі: дивіться відео

Зірка пояснила підписникам, як виглядає ця війна

Також на своїй сторінці в інстаграмі Джолі 16 березня опублікувала фото постраждалих внаслідок бойових дій діток і їхні сім'ї. Вона акцентувала, що "без припинення війни діти заплатять найвищу ціну". Адже такі події їм дають лише травми, втрачене дитинство і розбите життя.

Розповіла вона своїм підписникам і про цинічний авіаудар по дитячій лікарні та пологовому в Маріуполі. Зірка була шокована жахливими діями, до яких вдаються російські окупаційні війська. Особливо моторошним, на її думку, було те, що загинула вагітна жінка. Також із нею втратило можливість жити й ненароджене маля.

Анджеліна Джолі разом з Алісса Мілано показували багатомільйонній аудиторії відео з бомбосховищ. Тоді знаменитості вкотре просили підтримати українців, які постраждали від російського вторгнення Росії.

До теми – як Джолі помітили у Львові: дивіться відео