Всю безглуздість і нещадність тюнінгу можна зрозуміти, лише якщо спробувати продати плоди цієї, з дозволу сказати, творчості. Наприклад, запчастини для модернізації цього Rolls-Royce Silver Shadow II 1979 року коштували більше 20 тисяч доларів. Сам об'єкт тюнінгу теж не з дешевих. В Європі стокові екземпляри таких років випуску продаються за 20-40 тисяч євро. В даний момент власник тюнингованного Rolls-Royce намагається продати його через онлайн-аукціон. До завершення торгів ще залишилося кілька днів, але зараз за нього дають трохи менше 7000 доларів.

Читайте також: Mercedes-Benz Pullman 1937 року розпиляли і здали на металобрухт

Даний Rolls-Royce Silver Shadow II спочатку оснащувався 6,75-літровим V8 і автоматичною коробкою передач. Двигун тюнер залишив, але оснастив його турбонаддувом і карбюратором CSW Carleyer Holley 750 cfm. Турбіна зайняла місце радіатора охолодження, тому останній довелося перенести в багажник. Місця для інтеркулера під капотом не знайшлося й його закріпили на передньому бампері. Замість автоматичної коробки була встановлена ​​4-ступінчаста "механіка" з вельми оригінальним важелем для перемикання. У підвісці використані регульовані амортизатори King-Road. Диференціал, природно, заварений.

Читайте також: Зйомки еротичного календаря для автосервісу: відео

Салон теж зазнав зміни. Замість м'яких крісел були встановлені спортивні ковші з легендарним написом "Sparco", щиток приладів був перероблений під нового користувача, задній диван з червоної шкіри залишився недоторканим.