Але його досягнення не можна применшувати. Футбольний світ зве його "Чудотворець", через талант досягати високих результатів у всьому, за що береться.

У 1986 році він вперше побував на Мундіалі в якості тренера. Під його керівництвом виступала збірна Мексики, яка досягла хороших результатів. Лише у чвертьфіналі у серії пенальті підопічні Бори поступилися майбутньому віце-чемпіонові світу збірній ФРН.

У 1990 році Мілутіновіч очолив команду Коста-Ріки і це був чи не най визначний момент у історії цієї збірної. Вперше вони подолали груповий етап, дійшовши до однієї восьмої Чемпіонату світу.

Через чотири роки серб керував вже збірною США. Вони також вперше у своїй історії потрапили до плей-офу футбольного форуму саме під його керівництвом.

На Чемпіонаті 1998 року у Франції Бора вже наставляв команду Нігерії. Вони дійшли до однієї восьмої, де програли Данії.

Останній виступ на Мундіалі для Мілутіновіча відбувся у 2002 році з командою Китаю. Але збірній не пощастило потрапити у одну групу з бразильцями, турками і коста-ріканцями. Команда зупинилася ще на груповому етапі.

На сьогодні, в свої майже 70 років, Бора Мілутіновіч вже не тренує команди. Але прийдешній Мундіаль 2014 року для нього теж має важливе значення. Там виступатимуть 4 небайдужі йому збірні.