За його словами, уряд у багатьох питаннях займає деструктивну позицію, яка призводить до негативних результатів в економіці, що у свою чергу б'є по кишені українців. Зокрема, народний депутат навів як приклад ініціативу уряду про підняття тарифів на перевезення залізничним транспортом.

"У тому році намагалися підняти тарифи на вантажні залізничні перевезення – відбили, не вдалося. Зараз намагаєтеся підняти на 15%. А то, як це вдарить по робочих місцях, як це вдарить по обсягах виробництва, експорту, перевезень, ви не рахуєте, тому що думаєте про державну монополію, як закачати туди кошти, щоб їх легше було розподіляти", – заявив Галасюк.

Також він додав, що Україна не повинна позбавлятися таких видів сировини як деревина і металобрухт, так як сама їх потребує.

"Намагалися скасувати квотування вивозу металобрухту з України, щоб він за безцінь виїжджав за кордон, і взагалі не було ніяких обмежень. Сьогодні ми з нашими однодумцями боремося за підвищення експортного мита на металобрухт на три роки, щоб захистити українську металургію, щоб не дати вкрасти робочі місця в гірничо-металургійному комплексі, який сьогодні формує левову частку українського ВВП і експорту", – повідомив Галасюк.

Він додав, що парламент на 10 років заборонив експорт необробленого лісу-кругляка. Це, на думку депутата, сприятиме відродженню української деревообробної та меблевої промисловості.