Про це на своєму офіційному сайті заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Постанова Кабінету Міністрів України №518 від 27 липня 2016р. щодо надання субвенції з державного місцевим бюджетам рябить комуністичними назвами. І це після введених у дію законів про декомунізацію", – заявляє чиновник.

За словами Москаля, комуністичні назви досі фігурують у низці областей.

"Наприклад, у місті Бершадь Вінницької області Кабмін виділяє кошти на капітальний ремонт будинку культури по вул. 50 років Жовтня. На Волині буде проводитися капремонт дитсадка в смт Жовтневе, реконструкція школи по вулиці Леніна в с. Давидівка та ремонт заїздів по вул. Карла Маркса в Брусилові. На Черкащині в м. Сміла відновлять дорожнє покриття по вул. Карла Маркса", – вказує голова Закарпаття.

Читайте також: В Україні ще досі стоять тисяча пам’ятників Леніну, – Кириленко

"У Кіровоградській області досі фігурує місто Кіровоград, перейменований Верховною Радою у Кропивницький 14 липня. Тобто за два тижні до постанови Кабміну. В населених пунктах області фігурує купа вулиць Леніна, а в місті Олександрія в одній позиції є зразу "три в одному": капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вул. Енгельса (класик марксизму-ленінізму) – від вул. Червоностудентської (тут без коментарів) до пров. Котовського (кримінальний авторитет, залучений Леніним і Троцьким до державного управління)", – додав Москаль.

За його словами, уряд діє всупереч Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Кабмін і далі виділяє кошти вождю світового пролетаріату Леніну, Марксу, Енгельсу, Котовському
, – зазначив голова Закарпаття.

До слова, у Торецьку "декомунізували" Кремль.