Пройде чергове засідання уряду під головуванням Арсенія Яценюка. Попереднє засідання, що відбулося вчора, було сликане терміново – через зволікання з виконанням рішень щодо озброєння АТО.

Російський суд розгляне справу льотчиці Надії Савченко. 31-річній українці обиратимуть запобіжний захід. Їй можуть продовжити арешт. Савченко закидають причетність до убивства російських журналістів.

В Туреччині правляча партія справедливості та розвитку висуне главу МЗС Ахмета Давутоглу на посаду прем’єр-міністра та свого нового лідера. Давутоглу повинен зайняти крісло прем’єра вже 28 серпня. Влади в нього буде менше, аніж в його попередника Реджепа Таїпа Ердогана, який 10 серпня став президентом і тепер хоче внести зміни в конституцію, розширивши повноваження глави держави.

У Венеції стартує 71-ий міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч до конкурсної програми заходу увійшли фільми Алехандро Іньяріту, Андрія Кончаловського, Фатіха Акіна, Девіда Ґордона Ґріна та інших режисерів. Також у Венеції покажуть міні-серіал "Олівер Кітрідж" американської режисерки українського походження Лізи Холоденко.

В іспанському місті Буньйоль відбудеться Томатіна – щорічна битва помідорами. Фестиваль, який за рахунком вже 69-ий, цьогоріч вперше в історії транслюватимуть в прямому ефірі на офіційному сайті заходу.