Хоч його доньки є важливими особами в країні-агресорці, вони ніколи не успадкують владу диктатора. Про це 24 Каналу розповів засновник видання "Важливі історії" Роман Анін, зауваживши, що громадяни Росії ніколи не визнають президента жінку.

Дивіться також Вони суттєво зміцнюють позиції: кому зараз довіряє Путін

Чи може диктатор передати владу одній із дочок

На думку Аніна, найголовніше, про що шкодує Путін у своєму житті – це те, що у нього немає сина. Адже враховуючи параноїдальну недовіру до всіх, єдина людина, якій він би міг довіряти свою владу – член сім'ї.

Однак російське суспільство, скоріш за все, не прийме жінку-президента. Російський диктатор це добре розуміє.

Я не вірю, що він бачить в своїх доньках, в першу чергу в старшій, своїх наступниць,
– підкреслив засновник видання.

Однак, за словами Аніна, вони безперечно займають важливе місце у російській системі влади. Особливо Катерина Тихонова, молодша донька, яка була одружена з сином друга та радника Путіна. Зараз вона активно залучена до виготовлення безпілотників Росії. Тому Катерина прямо бере участь у війні проти України.

Нещодавно обидві доньки диктатора вперше разом з'явились на публіці та виступили на Петербурзькому міжнародному форумі. Старша донька розповіла про інновації в біотехнологіях і біовиробництві. Молодша – про забезпечення "технологічного суверенітету" військово-промислового комплексу Росії.