Під час XIV з'їзду Українського союзу промисловців і підприємців, який відбудеться в Києві 10 листопада, буде названо ім'я народного депутата, який очолить офіс представника промисловців і підприємців в парламенті. Про це йдеться на офіційному сайті організації.

Зокрема, керівник УСПП Анатолій Кінах озвучив основні якості, якими повинен володіти претендент на дану позицію.

"Це повинен бути народний депутат, який розуміє, що популізм не вирішить проблем, розбирається в економіці, готовий захищати національного виробника, і підтримає План модернізації країни від Антикризової ради УСПП", цитує Кінаха сайт організації.

За словами Кінаха, бізнес потребує свого представника в законодавчому органі, щоб "підняти комунікацію з владою на більш високий рівень". "Має бути створений оперативний і доступний механізм комунікації бізнесу і влади, який дозволить створювати нові робочі місця і наповнювати бюджет податками. Офіс представника промисловців і підприємців має стати офіційним майданчиком, який дозволить пожвавити роботу над комплексними законопроектами для розвитку економіки з урахуванням інтересів бізнесу", зазначив Анатолій Кінах.

Як повідомлялося, Антикризова рада громадських організацій УСПП на засіданні 28 жовтня 2016 схвалила проект антикризової програми спільних дій влади та бізнесу. Зокрема, в ній враховані позиції Плану модернізації України, розробленого Федерацією роботодавців. Документ передбачає заходи з відновлення довіри до банківської системи, вдосконалення фіскальної системи, напрямок розвитку оборонно-промислового комплексу, стимулювання науково-технічної та інноваційної діяльності, проектів будівництва та енергозбереження в житлово-комунальній сфері.