Проте у Дениса Монастирського була підтримка у правоохоронному комітеті. Про це розповіла народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова.

До теми Санкції РНБО виконуватимуться неухильно, – Монастирський про пріоритети на посаді глави МВС

"Якщо говорити про "Голос", ми не голосуємо ніякі призначення до Кабміну, оскільки з нами ніколи ніхто не радиться щодо призначення", – сказала нардепка.

Водночас не було відкритого конкурсу, коли можна було обговорити кандидатуру міністра, вносити свої пропозиції, відповідно, нести потім відповідальність за ту людину, яку призначили, додала Устінова. Вона наголосила, що наразі мовиться виключно про відповідальність монобільшості "слуг народу", які "самі знаходять людей, самі призначають, а потім знімають".

Чи не надто швидко відбулась зміна глави МВС

"Насправді я вважаю, що ця зміна планувалась давно й про це всі знали і всередині парламенту, і навіть всередині комітету. Про те, що це буде саме Денис Монастирський, звичайно, стало відомо лише кілька днів тому", – зауважила народна депутатка.

Те, що готували зміну Арсену Авакову, було відомим фактом, про це навіть неодноразово писали у ЗМІ. Олександра Устінова припустила, що це зробили досить швидко, щоб надати можливість Авакову відстояти себе на посаді міністра.

Ми пам'ятаємо, у 2018 – чи 2019 році, він теж писав заяву на звільнення, яку потім випадково не підтримала Верховна Рада. Тому, щоб зараз такого не сталося, знайшли людину, яку фактично підтримає більшість "слуг народу". І зробили цю рокірування досить швидко,
– сказала депутатка.

Олександра Устінова пояснила, чому "Голос" утримався від голосування: дивіться відео

Монастирського призначили главою МВС: коротко

  • 16 липня 2021 року 271 народний депутат підтримав призначення Дениса Монастирського на посаду очільника Міністерства внутрішніх справ. Його кандидатуру запропонував президент України.
  • На пропозицію Володимира Зеленського очолити МВС після Арсена Авакова Денис Монастирський погодився. Наразі він склав присягу міністра у Верховній Раді.