Про це заявив керівник відділу департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Володимир Горковенко на сторінці у Facebook.

Читайте також: ГПУ здивована: операція з видворення Саакашвілі до Польщі стала несподіванкою

"Нардеп Ігор Луценко приписав Петру Порошенко літак, який депортував Міхеїла Саакашвілі в Польщу. Хочу офіційно повідомити і закликати журналістів перевіряти інформацію і не тиражувати цей примітивний фейк. Той літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії – від своєї Батьківщини", – йдеться у повідомленні.

Володимир Горковенко додав, що українська влада врятувала Саакашвілі від грузинського правосуддя, де йому світить 3 роки позбавлення волі.

Тому краще на вечерю мати бігус і голонку у польському ресторані, аніж тюремну баланду у реформованій грузинській тюрмі,
– додав політик.

Як повідомив депутат Ігор Луценко, екс-президент Грузії та лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі був вивезений до Польщі приватним літаком компанії Порошенка.

А сам Порошенко заявив, що Саакашвілі не є громадянином України та не має права займатися політикою в Україні, тому може бути висланий із країни.

У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – у через конфлікт з президентом.

10 вересня 2017 року відбувся так званий "прорив" Саакашвілі через польсько-український кордон, коли він повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю. Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця, однак, йому відмовили.