“Інформація по Іловайську. Допомога не прийшла. В Іловайську знаходяться танки ДНР, які зараз працюють по наших позиціях. Настрій у солдатів бойовий, позначається втома, але хлопці тримаються молодцем”, - написав Семенченко у Facebook.

Він закликає усіх небайдужих прийти завтра під Міністерство оборони з мирним пікетом.

“Наше з Вами завдання - не давати розслаблятися військовій владі, яка не готова брати на себе відповідальність, не дати "забути добровольчі батальйони". Завтра в 10:00 ми чекаємо всіх патріотів біля будівлі Генштабу”, - зазначив комбат “Донбасу”.


Згодом Семенченко уточнив, що така інформація (про те, що підмога не прийшла) надійшла з двох джерел – від комбата “Дніпра” і замкомбата “Донбасу”.

“Зараз по місту їздять два російських танки і працюють по наших. Хлопці тримаються молодцем, втома позначається, але бойовий дух на висоті. У "Донбасу" сьогодні троє поранених”, - написав Семенченко.

Нагадаємо, батальйон “Донбас” звернувся до Петра Порошенка як до Президента України і Верховного Головнокомандувача з вимогою надати допомогу для створення і забезпечення коридорів для вивезення поранених жертв з Іловайська Донецької області.

В РНБО повідомили, що в Іловайську відбувається “остаточна операція зі звільнення міста” і добровольчим батальйонам надійшла підмога. Проте комбат “Донбасу” Семен Семенченко заявив, що все це неправда, і закликав завтра о 10 годині пікетувати Міністерство оборони.

Після цього під Адміністрацією Президента зібралися сотні активістів, які вимагають у військового командування прийняти рішення щодо українських бійців, які перебувають в оточенні під Іловайськом Донецької області.

Станом на 20:10 підмога в Іловайськ не надійшла, натомість неподалік базуються дві псковські дивізії.