Загиблим виявився 35-річний турист з Сицилії. Італійця вбило каменем, коли він стояв біля жерла вулкана у момент, як почалося виверження, пише Ansa.

Вам буде цікаво: На Сицилії сталося виверження вулкану Етна – фото та відео

Через виверження також постраждав один чоловік, громадянин Бразилії, який отримав численні тілесні ушкодження та зневоднення. Окрім того, рятувальники зараз намагаються врятувати ще двох туристів, які виявилися в пастці через лаву, що стікає з вулкану.

Виверження вулкану на острові Стромболі

Туристи, що відпочивали у Стромболі, розповіли, що почули потужний вибух у вулкані, звідти пішов стовп попелу, а потім на острів обрушився "град з каміння".

Загалом місцева влада евакуювала з острова близько 70 осіб – місцевих жителів та туристів. До острова направили військовий корабель для участі у можливій рятувальній операції.

Окрім того, вивержена лава спричинила пожежу в лісі біля вулкану. На острів скерували пожежників та пожежний вертоліт.

Що відомо про Стромболі і вулкан на ньому? Острів Стромболі є популярним місцем відпочинку для заможних туристів. Його ще називають "маяком Середземномор'я". Загалом на острові проживають близько 500 осіб.

Вулкан Стромболі – один з найактивніших на планеті. Він регулярно вивергається з 1932 року. Останнє велике виверження відбулося у квітні 2009 року.