Чоловік викрав з музею ядро, розміром з шар для боулінгу. Його використовували приблизно 2 тисячі років тому у битвах між жителями Єрусалиму і римськими легіонерами. Крадій передав артефакт через посередника, зазначили у фейсбуці музею.

Варто прочитати Ти десятий, йди на*уй: у Києві пасажир викинув контролера з тролейбуса – відео

За словами посередника, його знайомий викрав артефакт, коли був молодий. З того часу він одружився, має дітей, а ядро "давило на його серце".

Під час прибирання він знову наткнувся на цей камінь і зрозумів, що прийшов час очистити свою совість. Через поширення коронавірусу він відчув, що кінець світу не за горами,
– цитує посередника пресслужба парку.

Станом на 22 березня в Ізраїлі підтвердили 945 випадків захворювання на коронавірус, одна людини померла, 37 людей одужали.

Головне про коронавірус у світі

  • Коронавірус почав розповсюджуватися з Китаю, саме там зафіксували перший випадок захворювання. Наразі пік епідемії у Китаї уже пройшов. Від коронавірусу вилікувалися майже 70 тисяч інфікованих.
  • Тепер Китай допомагає й іншим країнам, які охопив коронавірус. Зокрема, гуманітарну допомогу з Китаю вже отримувала Італія, а згодом отримає Україна.
  • У США почали випробування вакцини від коронавірусу на людях. Раніше китайські вчені виявили ще один препарат, який допомагає при коронавірусі.
  • 19 березня прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху оголосив про жорстке посилення карантинних заходів щодо стримування коронавірусу. Заборона на вихід з будинку без поважної причини діятиме протягом тижня і може бути продовжена.


Суми штрафів за порушення карантину / Інфографіка 24 каналу