Один із загиблих – чоловік, який перебував за кермом власного автомобіля. В його автівку влучив снаряд, на якій відстані машина була від епіцентру вибухів – невідомо. Другий – військовослужбовець контрактної служби Міноборони. Його тіло було виявлено недалеко від військової частини в ході пошукових робіт. Ким є третій загиблий – наразі невідомо.

Читайте також: У Берліні знайшли авіабомбу часів Другої світової

Зі 165 постраждалих 70 осіб звернулись за медичною допомогою, з них 45 – госпіталізовані.

Також до міста Арись влада направила автобуси, аби вивезти людей у безпечне місце. Для них підготували тимчасові табори з наметів. За даними МВС, 45-тисячне місто покинули 42 тисячі жителів, 39 тисяч – самостійно. Проте пізніше силовики заявили про зовсім інші цифри – начебто з міста евакуйовано понад 3500 осіб, а в евакуаційних пунктах розміщено понад 1700 людей.

Як повідомляє NUR.KZ, станом на ранок 26 червня до ліквідації наслідків вибуху на складі боєприпасів залучили 1251 людину особового складу МВС та 188 одиниць техніки.

З моменту вибуху на території Арисі загисили 52 пожежі, серед яких одне кафе, 24 житлових будинки, 10 господарських будівель, 17 природних пожеж.

В Арисі ввели посилене патрулювання та виставили пости по периметру міста.

Влада заявляє, що на території військової частини відкрите горіння відсутнє, проте зберігаються три вогнища тління.

вибух Казахстан боєприпаси
Вибух складу з боєприпасами

Причини вибухів і пожежі на складах поки невідомі.

вибухи казахстан
Вибух на складі з боєприпасами з висоти

вибухи казахстан
Триває евакуація людей

У Казахстані горить військовий склад: відео