Серед ініціаторів: екс-перший віце-мер Києва Олександр Мазурчак, нардеп з Харкова Олександр Фельдман, колишній народний обранець із Запоріжжя Сергій Кальцев, мер Миколаєва Юрій Гранатуров, мер Маріуполя Юрій Хотлубей та інші.

На створення підштовхнуло те, що відбувалося в Чернігівському виборчому окрузі. Бачимо, як за гречку, за кури можна купляти голоси. Ми знаємо, що 25 жовтня відбудуться місцеві вибори і практика показує, що до 60% мерів змінюються кожні вибори, - розповів Олександр Мазурчак, екс-заступник голови Київської міськдержадміністрації.

Творці нового проекту кажуть, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів. Займаються звичайним популізмом і замість допомоги у сфері ЖКГ, будівництва доріг та розвитку інфраструктури, борються лише за високі посади.

Регіональні лідери кажуть, що мери українських міст та господарники на місцях мають об'єднатися у велику політичну силу, аби провести справжню децентралізацію влади, мати можливість повноцінно захищати та розвивати свої області.