Про це у Facebook повідомив Міністр оборони України Валерій Гелетей.

“Координувати дії всіх державних органів, як військових, так і цивільних, направлено досвідченого вищого офіцера Збройних Сил України”, - зазначив він.

Читайте також: Гелетей відзвітував перед Порошенком і керівництвом Ради у закритому режимі

За словами Гелетея, на місце передислоковано додаткові підрозділи Збройних Сил України, доставлено значні обсяги зброї та озброєння. Інженерні частини облаштовують фортифікаційні укріплення.

Проводиться мобілізація мешканців Маріуполя у підрозділи територіальної оборони. Для підготовки добровольців у місто направлені інструктори спеціальних підрозділів Міноборони. Основна увага підготовки зосереджена на протитанковій боротьбі та тактиці дій підрозділів в обороні міста,
- розповів Гелетей.

Глава Міноборони наголосив, що, враховуючи можливу висадку російського морського десанту, “вживається низка заходів з організації берегової оборони”.

Читайте також: РФ кілька разів погрожувала тактичною ядерною зброєю, — Гелетей

Гелетей запрошує зголошуватись на гарячу лінію Міноборони ((044)223-23-61) усіх, хто готовий долучитись до оборони Маріуполя.

“Аналогічні заходи розпочато і в інших прикордонних регіонах та столиці України”, - зазначив міністр.

Нагадаємо, російські окупанти і терористи спробували прорватися в український Маріуполь з боку Новоазовська. Українські військові відбили атаку.