Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

24 канал повідомляв, що 22 вересня біля узбережжя Нігерії пірати викрали 12 членів екіпажу швейцарського судна, яке прямувало з міста Лагос до порту Харкорт. Серед захоплених моряків – 7 громадян Філіппін і по одному представнику зі Словенії, України, Румунії, Хорватії та Боснії.

Читайте також: Індія запровадить смертну кару за морське піратство

В акваторії Нігерійської затоки був здійснений піратський напад на торгівельне судно MV Glarus, на якому перебувало 19 членів екіпажу, у тому числі 3 громадянина України. Внаслідок нападу піратами було захоплено 12 членів екіпажу, серед яких один громадянин України,
– мовиться у повідомленні МЗС України.

Там додали, що наразі судно перебуває на стоянці в районі м. Порт Харкорт з 7 членами команди, серед яких і 2 українці. Посольству України в Нігерії доручено зв'язатися з ними для надання необхідної допомоги.

Диппредставництву також доручено встановити контакт з судновласником (оператором) судна і нігерійськими правоохоронцями для отримання інформації про вжиті заходи щодо визволення захопленого українського моряка.

В МЗС наголосили, що справа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС України та Посольства України в Нігерії.