Про це вона розповіла в інтерв’ю сайту "24".

За її словами, тимчасово виконуючий обов'язки командира мінометної батареї Олена Любинецька із позивним "Відьма" у той період, коли бригада перебувала у зоні проведення АТО, почала збирати у солдатів гроші, щоб вони могли їздити митися на квартиру.

Читайте також повну версію інтерв’ю: Лера Бурлакова: До войны армия была гнилой. Сейчас эти люди оказались в командовании

Проблема була в тому, що квартира, яка для цього знімалася, коштувала півтори тисячі гривень, плюс комуналка. Гроші здавали людей 40 або 50. Решта зібраних коштів мала, нібито, йти на запчастини, але при цьому хлопці, які займаються машинами, запчастини чомусь купували на свої гроші. Якщо хтось гроші не здавав – митися він не їздив взагалі і був змушений бігати кудись в село і домовлятися "за тушоночку". Хоча його можна відвезти на КСП, на базу, де він може помитися і це повинно відбуватися щотижня під розпис,
– розповіла Бурлакова.

За її словами, спочатку така система була дуже зручною. "Але настає момент, в який ти переступаєш власний комфорт, тому що поруч з тобою є хлопці, вони не миються, не мають де. Просто тому, що вони не хочуть здавати гроші, які йдуть невідомо на що. Ця ситуація почала мене дратувати", - сказала вона.

"Я чесно підійшла до комбата, поговорила з ним, комбат покивав, сказав, що це жахливий жах. І того ж вечора Любинецька почала шукати, на чию б карту замість своєї збирати гроші, щоб це було як б не через неї. Називається, дякую, товариш комбат, я до вас ще підійду. На цьому у мене закінчилися спроби поговорити з керівництвом", – додала молодший сержант.

Нагадаємо, на початку квітня 54-та бригада після року та 40 днів боїв на передовій Світлодарської дуги була виведена на полігон.