Про це повідомляє ТАСС із посиланням на джерело в екстрених службах.

РЕН ТВ, в свою чергу, повідомляє про щонайменше 10 загиблих і понад 50 постраждалих, з яких 34 госпіталізовано, не розкриваючи джерело цієї інформації. Згодом у Слідчому комітеті Росії сповістили, що кількість загиблих зросла до 13 осіб.

Станом на 17:00 відомо про смерть 19 осіб, ще 47 поранено.

Читайте також: Вибух у коледжі в Керчі: з'явилося моторошне відео з місця трагедії

У четвер в МОЗ Росії назвали нову цифру загиблих – 21 особа.

Дивіться відео з місця вибуху у коледжі в Керчі:

На місці події працюють екстрені служби, постраждалих забирають карети швидкої медичної допомоги.

Згідно з інформацією Telegram-каналу Mash, у "швидких" не вистачає нош, тож постраждалих внаслідок вибуху переносять на дверях. Очевидці кажуть, що вибух стався в їдальні, там вибиті вікна.

За попередніми даними, в одному з приміщень стався вибух і кілька ударів. Точне число загиблих встановлюється, постраждалих багато,
– сказало джерело видання ТАСС.

Лікарі очікують надходження ще близько 50 осіб після вибуху, 18 вже перебувають у лікарні, повідомили у приймальному відділенні Клінічної лікарні №1 міста Керч.

"Дуже багато, ще надходять… Людей 18 (надійшли), і ще сказали близько 50 буде. Там, у травмпункті, в операційній вже багато дуже", – сказала співрозмовниця агентства.

Зазначимо, що "швидких" для евакуації постраждалих не вистачає. Для транспортування залучили громадський транспорт. На місце також приїхала аварійно-газова служба та правоохоронці.

Ми з хлопцями стояли на вулиці, і в цей момент стався сильний хлопок. Вікна на двох поверхах просто випали,
– розповів свідок інциденту.

За даними джерела ТАСС у правоохоронних органах, при вибуху постраждали близько 70 осіб.

"За попередньою інформацією, постраждали близько 70 осіб. Точна кількість загиблих встановлюється", – сказав співрозмовник видання.

Розглядаються всі версії вибуху, за однією з них, міг вибухнути газовий балон.


Фото з місця вибуху у керченському коледжі


Місце вибуху у коледжі в Керчі

Що відомо про Керченський політехнічний коледж? Це державна бюджетна освітня установа, його засновником є російське "міністерство освіти Криму". Згідно з даними сайту установи, там готують фахівців середньої ланки і кваліфікованих робітників, службовців, у тому числі кухарів, зварювальників, бухгалтерів, технологів, перукарів.